Otvírací doba na začátku ledna

Soutěžte o pobyt a zážitky v Resortu Valachy Velké Karlovice

Letní dovolená LéskovéUžijte si letní dovolenou v Beskydech – ve Velkých Karlovicích! V tomto malebném koutu Zlínského kraje můžete prožít ty nejkrásnější prázdniny s dětmi plné zábavy i odpočinku.

Oblast kolem Velkých Karlovic patří k místům s nejčistším ovzduším v zemi, ve zdejší krajině CHKO Beskydy jsou stále samozřejmostí neporušené lesy se spoustou hub, horské bystřiny, staré dřevěné chaloupky a stáda ovcí na pastvinách. K tomu si tu můžete užít bohaté možnosti turistiky a cyklistiky i s lehčími trasami pro děti a spoustu další zábavy včetně koupání v každém počasí díky termálním bazénům Wellness Horal.
Hledej poklad na GalíkuPokud cestujete s dětmi, nenechejte si ujít nabídku Resortu Valachy Velké Karlovice, který tvoří trojice hotelů kategorie od dvou do čtyř hvězdiček v údolí Léskové. Od června až do konce září tu můžete využít mimořádnou nabídku: pobyt pro děti na přistýlce se snídaní je v rámci Letní dovolené v Beskydech ZDARMA. Zvýhodněný pobyt zahrnuje i řadu dalších bonusů podle typu ubytování, mj. relaxační masáž, tělový zábal Rasul, bowling, kosmetiku, degustační večeři či svezení na segway, v ceně je i jednorázový vstup do dětského zábavního parku Razulák, který bude otevřen 1. června 2014.
Resort Valachy loni nikoli náhodou získal certifikát Family Friendly. Nabízí spoustu služeb pro rodiny s dětmi – od dětských koutků, dětských menu a animačních programů přes nabídku ranního saunování s dětmi či pravidelné výuky golfu až po dětské turistické trasy – Hledej poklad na Galiku a Kulíškovu naučnou stezku. Bohatou šíři aktivit korunuje cyklostezka Bečva a pravidelné akce VALACHY DĚTEM, jejichž partnerem jsou Detskeboty.cz
Wellness Horal dětské rituály

Získejte zdarma pobyt v jednom z hotelů Resortu Valachy, ve Spa hotelu Lanterna, pro 2 dospělé a až 2 děti na 2 noci. Pobyt zahrnuje snídani, večeři a neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény. Čtyři další soutěžící obdrží volnou vstupenku do termálních bazénů nebo do parku Razulák. 

 

Seznam cen:

Wellness Horal - bazény

1. cena – pobyt pro 2 dospělé a až 2 děti na 2 noci ve Spa hotelu Lanterna ****
2. cena – rodinná vstupenka pro 2 dospělé a až 3 děti do termálních bazénů 
3. – 5. cena – vstupenka do Dětského parku Razulák ve Velkých Karlovicích

 

Otázky:

1. Jak dlouhá je Kulíškova naučná stezka okolím hotelu Horal? Kulíškova stezka
a.    1,5 km
b.    2,5 km
c.    4 km

2. Na jakou teplotu je vyhříván relaxační bazén v relaxačním centru Wellness Horal?  
a.    33°C
b.    35°C
c.    36°C

3. Ve kterém hotelu Resortu Valachy najdete zážitkovou restauraci Vyhlídka?
a.    Lanterna
b.    Horal
c.    Galik

 

Odpovědi zasílejte na soutez@detskeboty.cz do 6.6.2014

Svou registrací uděluji souhlas společnosti HP TRONIC, s.r.o. se sídlem Prštné – Kútiky 637, IČ: 60323418, shromažďovat a zpracovávat mé osobní údaje (ve smyslu zákona číslo 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) pro marketingové účely a zasílání obchodních sdělení.

Wellness Horal - bazény

img

Nakupovala jsem na tomto e-shopu již dříve a jsem naprosto spokojená.


, před 4 dny

star star star star star


Krásné backorky Měli potřebnou velikost Dobrá komunikace obchodu

, před 5 dny

star star star star star


Rychlost doruceni Kvalitni vyrobek

, před 5 dny

star star star star star
img

Jak nám můžete zaplatit

img img img img
platba
Hotově
a dobírkou
platba
Hotově
na prodejně
platba
Bankovním převodem

Chcete pravidelně dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte váš mail.