Zimní boty skladem! Doprava nad 499 Kč zdarma. Výměna zdarma. Bezplatný osobní odběr na prodejnách.

Podporujeme

Nadační fond KAPKA NADĚJE - www.kapkanadeje.cz

Nadační fond Kapka naděje byl založen s cílem trvale a kontinuálně podporovat transplantační centrum a hematologické oddělení na II. dětské klinice FN Motol v následujících oblastech:

- Pomoc při zlepšení diagnostických postupů a léčebných metod
- Pomoc v oblasti psychosociální péče
- Pomoc při financování výstavby a přístrojového vybavení nové transplantační jednotky
- Podpora vědeckých aktivit
- Podpora regionálních nemocnic

 

 

Nákupem u nás podpoříte nadační fond Kapka Naděje 

Dětský úsměv pro nás znamená opravdu hodně. Proto jsme se rozhodli podpořit nadační fond Kapka Naděje, který myslí na dětské pacienty. Z každé objednávky uskutečněné přes internetový obchod www.detskeboty.cz nebo www.batohyshop.cz věnujeme Kapce Naděje 4 Kč.

Tato podpora funguje už od... 1. září 2010 a nepromítla se nijak do konečné ceny našich produktů – ta pro vás zůstává stejná. Pokud jste si tedy už během září zakoupili například dětské boty, může nás společně hřát u srdce, že jsme přispěli na dobrou věc. Partnerství s Kapkou Naděje je dlouhodobé a o jeho průběhu vás budeme informovat.

 

 

 

 

SLUNEČNICE - www.slunecnice.us

Občanské sdružení IZAP - sdružení pro integraci zdravých a postižených dětí a mládeže „Chceme žít s vámi“.
Sdružení je založeno za účelem podpory integrace spoluobčanů se znevýhodněním, především dětí, mládeže a mladých dospělých lidí s mentálním a kombinovaným handicapem.

Fotogalerie - Začátek prázdnin se Slunečnicí

Fotogalerie - Filmový festival se Slunečnicí


 

 

DĚTSKÝ DOMOV Burešov Zlín - www.dczlin.cz

DC Zlín poskytuje diagnostickou, terapeutickou, rehabilitační a poradenskou péči dětem a jejich rodinám v oblasti zdravotní, rehabilitační, psychologické, pedagogické a sociální. Funkčnost profesionální péče je dána vzájemnou provázaností jednotlivých oblastí. Odborný personál DC Zlín vzájemně úzce spolupracuje, konzultuje a kooperuje.

Dětský domov má kapacitu 21 míst a poskytuje komplexní péči dětem od 1 do 3 let, případně starším ze zdravotních nebo sociálních důvodů, s nařízenou ústavní výchovou, se zdravotním postižením nebo dětem z rodin, které jsou ve svízelné životní situaci.
 
Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc ma kapacitu 4 místa a poskytuje pomoc a ochranu dětem do věku 7 let.
  

 

DĚTSKÝ DOMOV, Základní škola speciální a praktická škola - www.ddspecskolyzlin.cz

Marie Montessori - uznávaný odborník ve výchově a vzdělávání dětí, propagovala,že dítě je tvůrcem sebe sama, a proto říká: "Pomoz mi, abych to dokázal sám!"

Její motto je východiskem pro všechny pracovníky Dětského domova, Základní školy speciální a Praktické školy Zlín, Lazy. Snažíme se naše žáky vybavit schopnostmi a dovednostmi, které jim umožní zapojit se do společnosti tak, aby byli co nejméně závislí na svých rodičích, vychovatelích a tak i celé společnosti. Do instituce jsou přijímány žáci v pásmu středně těžkého a těžkého mentálního postižení ve věku od 6 do 20 let . Nyní instituci navštěvuje 79 žáků. Na internátě je ubytováno 13 žáků a 14 dětí s nařízenou ústavní výchovou žije na dětském domově.

 

Fotogalerie

 

 

 

 

 

 

DĚTSKÝ DOMOV Zlín, Lazy - www.ddzlin.cz

Dětský domov Zlín je školské zařízení pro výkon ústavní výchovy dětí a mládeže. Zajišťuje výchovnou, vzdělávací, sociální a materiální péči dětem, které ze závažných důvodů nemohou vyrůstat ve vlastní rodině, nemohou být osvojeny nebo umístěny do jiné formy náhradní péče. Jedná se o dětský domov rodinného typu.

 

  

 

 

 

 


 

NADĚJE Otrokovice - www.nadejeotrokovice.cz

Posláním „Domu Naděje, sociálně terapeutické dílny“ je poskytovat lidem s mentálním a  kombinovaným postižením pomoc při zvládání a rozvíjení pracovních dovedností a návyků. Dále pak podporu směřující k samostatnému životu mezi lidmi a uplatnění v běžném zaměstnání.

 

 

  

 

 

 

 

JOEL - adoptovali jsme na dálku indického chlapce

Jmenuje se JOEL, narodil se 19.května 2001. Žije v Indii, v zařízení pro opuštěné děti SEON ASHRAM. Nemá tátu, maminku je psychicky nemocná, nepostará se ani sama o sebe, natož o dítě. Našli ji těhotnou na ulici, jí dali do ústavu a narozeného Joelka do tohoto zařízení. Chlapečka jsme si vybrali v roce 2005 a začali jsme ho sponzorovat.

Díky našim penězům má přístup ke vzdělání - je mu zakoupena školní taška, učebnice, sešity, psací potřeby, školní uniforma,  a díky zaplacenému školnému může navštěvovat školu. Učí se dobře, jeho snem je se stát sociálním pracovníkem. Pravidelně nám posílá dopisy, kresby, přáníčka a kopie vysvědčení.

 

img


rychlé jednání

, před 21 hodinami

star star star star star


Nesmírně rychlé dodání, velká šíře sortimentu zboží (dětských bot všech velikostí). Mají věrnostní program - sbírání bodů, po dosažení určitého počtu bodů je poskytnuta sleva 20% na celý nákup.
Žádná není.
, před 24 hodinami

star star star star star


Výběr, ceny a rychlost dodani

, před 1 dnem

star star star star star
img

Jak nám můžete zaplatit

img img img img
platba
Hotově
a dobírkou
platba
Hotově
na prodejně
platba
Bankovním převodem

Chcete pravidelně dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte váš mail.