LURCHI days - sleva 20% na všechny boty Lurchi!

Výprodej zimních bot!

Na všechny nepromokavé, zateplené a neklouzavé boty z loňské zimy jsme právě nalepili slevu – a to až ve výši 35%. Takže si teď můžete koupit značkovou membránovou botu za prima cenu (a že se nejedná o letošní botu, poznám jen já a výrobce).

Boty už máte? Výborně. Je nejvyšší čas začít myslet na stromeček a rozzářené dětské kukadla. Na Detskeboty.cz vyřešíte Ježíška jedním vrzem – zvířátkový batůžek, obrázkové ponožky, fotoalbum s medvědem, princeznovský budík, deštník s hasičem, žraločí župánek … a můžete si hodit nohy na stůl.

U objednávek nad 500 Kč doprava zdarma + výměna zdarma u všeho.

Komu se nechce ešopovat, směle vyrazte do naší prodejny – slíbili, že nám je ve čtvrtek dovolí otevřít, tak schválně … ☺

 

               

img


Ochota prodavačky poradit nemám

, před 1 dnem

star star star star star


s obchodem jen ty nejlepsí zkušenosti

, před 2 dny

star star star star star


Botičky vždy hezky padnou, velikost si ověřujeme doma pomocí zakoupeného měřidla. Boty jsou kvalitní, z příjemného materiálu, nožičky jsou pěkně v teple a suchu.
Dejte si pozor při rozbalování balíčků. Já omylem prořízla pláštěnku, kterou jsem si také objednala a která byla hned pod černým obalem omotaná kolem krabice od botiček, což jsem netušila. Příště prosím měkké věci vložit do krabičky.
, před 2 dny

star star star star star
img

Jak nám můžete zaplatit

img img img img
platba
Hotově
a dobírkou
platba
Hotově
na prodejně
platba
Bankovním převodem

Chcete pravidelně dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte váš mail.