Naši partněři

NEKKY baby club

www.nekky.cz

Baby club NEKKY funguje ve Zlíně už od roku 1993 a pomáhá rodičům učit své děti objevovat svět na suchu i ve vodě. Kurzy v Baby clubu NEKKY, které probíhají ve speciálních dětských centrech, vedou pravidelně a odborně školené instruktorky s certifikáty k jednotlivým aktivitám. Nekky nabízí plavání dětí od 6 týdnů do 6 let, cvičení dětí od narození do 5 let, poradnu PMV, cvičení a manipulaci s dítětem, kurzy péče o dítě pro těhotné, masáže těhotných maminek a dětí, miniškoličku.

 

S NEKKY spolupracujeme prostřednictvím lekcí o správném obouvání.

 

 

 

Biomarket „U zeleného stromu“

www.zdravizprirody.cz
Největší prodejny nejen bio produktů ve Zlínském kraji. Najdete zde vše pro zdravý život, včetně bezlepkových potravin, čajů, makrobiotických doplňků, bylinek, ajurvédy, vitamínů nebo pečiva… Pro děti máme hrací koutek s domečkem.
Biomarket „U zeleného stromu“ má tři prodejny ve Zlíně – v obchodním domě PRIOR (suterén), v  budově 22 areálu Svit a nově také vedle sýrového obchodu ve spodní části náměstí Míru.
V prodejnách biomarketu můžete získat slevy na nákup dětských botiček u nás.
 

 

 

Jiří Hadaš  - kouzelník a iluzionista

www.jirihadas.cz

Známý kouzelník Jirka Hadaš nabízí spoustu zajímavých představení pro děti i dospělé. Umí navodit tu správnou atmosféru na jakékoliv akci, ať už se jedná o dětský karneval, den dětí, narozeninovou party nebo třeba firemní a kulturní program. Velmi populární je například jeho Škola kouzel, ale v repertoáru toho má mnohem více.
S Jirkou Hadašem kouzlí Detskeboty.cz úsměvy na tvářích mnoha dětí nejen ve Zlínském kraji, když rozdává naše balonky a další dárečky.

 

 

SEDITA

www.sedita.cz

Společnost Sedita je tradičním výrobcem oplatků, sušenek, piškotů a jiných dobrot nejen pro děti. Díky partnerství Detskeboty.cz a Sedity si můžete na některých námi podporovaných akcích vychutnat například Horalky.

 

 

 

GALAXIE - je jedinečný zábavní park pro celou rodinu.

 

www.galaxiezlin.cz
V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii.
Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem. Galaxie přínaší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších her.
Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. U nás se skutečně fantazii žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava, pohyb ...

 

 

Občanské sdružení Kamarád – Nenuda

www.nenuda.eu
Občanské sdružení Kamarád – Nenuda bylo založeno v roce 2007. Aktivity sdružení jsou zaměřeny na rodiny s dětmi a spojení dvou generací. Činnost spočívá v organizaci volnočasových aktivit pro děti i celé rodiny, zabezpečování prázdninového provozu pro děti, pořádání společných přímořských pobytů pro celé rodiny včetně babiček a dědečků. Zároveň bychom rádi ukázali rodinám, že společně strávený čas se nedá ničím nahradit. Proto pořádáme tematicky zaměřená odpoledne pro celé rodiny jako drakiáda, halloween, masopust, Velikonoce.
 

img


Rychlost dodání

, před 2 dny

star star star star star

Rychlost vyřízení objednávky.


, před 3 dny

star star star star star

Nakupovala jsem na tomto e-shopu již dříve a jsem naprosto spokojená.


, před 9 dny

star star star star star
img

Jak nám můžete zaplatit

img img img img
platba
Hotově
a dobírkou
platba
Hotově
na prodejně
platba
Bankovním převodem

Chcete pravidelně dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte váš mail.